WooCommerce to wtyczka do WordPress’a, która pozwala na przekształcenie strony lub bloga w sklep internetowy. Jest ona niezwykle prosta w instalacji oraz intuicyjna. Ma naprawdę wiele zalet.

Allegro Inpost, eBay, Amazon – zalety wdrożenia wtyczki WooCommerce w ErpBox

Dziś wtyczka WooCommerce na WordPress jest ogromnie popularna. Decyzję o korzystaniu z niej podejmuje coraz więcej przedsiębiorców. Cenią sobie jej intuicyjność, chcą zapewnić klientom jak najlepszy standard obsługi. Dzięki zintegrowaniu WooCommerce z innymi kanałami sprzedaży i firmami kurierskimi w ErpBox następuje automatyzacja procesu przesyłki oraz skrócenie czasu oczekiwania na zamówienie.

Co sprzedawcy daje sprzedaż przy połączeniu sił WooCommerce, Allegro Inpost w ErpBox?

  • dużą oszczędność czasu – aby wysłać przesyłkę nie potrzebne jest opuszczanie siedziby firmy,
  • gwarancję odbioru paczek z miejsca pracy (warunkiem jest nadanie ich co najmniej 5).

Jak widać, jest to naprawdę prosta, oszczędzająca czas czynność. Z barków przedsiębiorców zdejmuje się wiele obowiązków, wszystko jest w jednym miejscu. Manager Allegro dostępny w ErpBox w dużej mierze skupia się jednak na przeprowadzaniu przez proces przesyłki.

Zarówno instalacja wtyczki WooCommerce, jak i założenie konta w ErpBox to czynność bardzo szybka i prosta. Z pewnością poradzą z nią sobie nawet osoby, które nie są programistami, a ich umiejętności związane z komputerami nie są zaawansowane.

Cieszy więc fakt, że w serwisie zajmującym się sprzedażą dzięki wtyczce Allegro Inpost jego użytkownicy zyskali narzędzie do pomocy w pracy zawodowej, śledzeniu zamówień, zarządzania wysyłkami czy rozliczeniami. Dodatkowo – pozwala na wprowadzenie porządku nie tylko tego “wirtualnego”, ale też w siedzibie. Uporządkowana będzie nie tylko sprzedaż, ale też sprawy związane z rozliczeniami.

Allegro Inpost WooCommerce + ErpBox program pełen korzyści

ErpBox to oprogramowanie godne polecenia. Osoby, które zdecydują się z niego korzystać z pewnością nie będą tego żałować! Zwłaszcza, jeśli w tym wszystkim postawią na WooCommerce wzbogacone sprzedażą na kanale Allegro – wysyłając zamówienia do swoich klientów z pomocą Inpost, bądź innej pro klienckiej firmy kurierskiej. Do takich rozwiązań należy przyszłość eHandlu!