Szukasz sposobu, aby smaczną filtrowaną wodę kranową mieć zawsze przy sobie? Sięgnij po butelkę wielokrotnego użytku i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości. Zainteresowany? Dowiedz się więcej.

Butelka filtrująca – co warto wiedzieć?

Zrób prezent sobie lub najbliższym i postaw na sprawdzone rozwiązanie. Dlaczego warto sięgnąć po butelkę z filtrem? Ponieważ nie tylko jest lekka, poręczna oraz wyjątkowo trwała, dzięki temu nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Każda butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w filtr węglowy, który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, podnosi jej pH (alkaliczna woda pomoże ci w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość pierwiastków w niej występujących (głównie magnez oraz wapń). Butelka na wodę została zaprojektowana dla wszystkich osób, które prowadzą aktywny styl życia, a przy okazji doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu. Należysz do tej grupy, a może chcesz zmienić swoje przyzwyczajenia? To nie wszystko, butelka filtrująca łączy niezwykłą skuteczność z ciekawym designem, dzięki temu szybko stanie się twoim modnym gadżetem, który wyrobi w tobie nowy nawyk.

Jakie korzyści płyną z butelki wielokrotnego użytku?

– zadbasz o środowisko (ograniczysz, a z czasem może całkowicie wyeliminujesz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu, dzięki temu będziesz EKO)

– zaoszczędzisz czas i pieniądze (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (smaczną filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką)

Butelka na wodę – którą wybrać?

Nie wiesz, po którą butelkę na wodę sięgnąć? Postaw na pierwszą butelkę filtrującą stworzoną z wytrzymałego Tritanu®, która została wyprodukowana w Polsce. Zainteresowany? Poznaj butelkę z filtrem Solid od polskiej marki Dafi, która łączy w sobie niezwykłą skuteczność, ciekawy design oraz wysoką jakość. Chcesz dowiedzieć się więcej? Do dzieła:

– posiada hipoalergiczny ustnik wykonany z bezpiecznego silikonu

– posiada przycisk szybkiego otwierania Onetouch

– posiada naturalny filtr węglowy (jeden filtr zastępuje nawet 200 butelek jednorazowych 0,7 l)

– jest wykonana z wytrzymałego Tritanu®

– jest poręczna i ergonomiczna

– jest wyposażona w wygodną rurkę, która pozwala na wypicie wody do końca, bez przechylania butelki

Gdzie przyda ci się butelka z filtrem?

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– w domu

– na spacerze

– na treningu

– podczas aktywności

Chcesz sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie? Butelka na wodę czeka na ciebie na sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca. Wejdź na stronę, wybierz model dla siebie, kup i wprowadź nowy pozytywny nawyk w swoim życiu.