Jakie buty do biegania? Oto jest pytanie! Szukam odpowiedzi od kilku dni. Jestem amatorem, więc postanowiłam na początku swojej przygody, zaopatrzyć się w niedrogie, aczkolwiek „ładne” buty. Tak, możecie się śmiać, ale na tamtym etapie nie myślałam o tym, żeby buty były wygodne i przede wszystkim idealne dla mojej stopy. Najważniejsze dla mnie było, żeby kolor był odpowiedni i cena do przyjęcia. Wybór padł na „ofertę tygodnia” Lidla. Zaproponowali ładne, dobrej jakości buty biegowe. Cena ok. 60 zł. Dla mnie – początkującego biegacza wręcz idealna. Kupiłam. I mój brat również również.

Mam je od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona

Nie zgłębiałam jeszcze szczegółowych cech dobrego obuwia sportowego, ale te lidlowskie są wygodne, nie ślizgają się na mokrej nawierzchni i sznurówki się nie rozwiązują . Przyznaję, że był to dobry zakup, bo nic się z nimi nie dzieje i służą mi nawet podczas treningów na siłowni. Myślę, że taką samą opinię wyraziłby mój brat, ponieważ nie słyszałam, żeby narzekał na swoje.

Od kilku dni poszerzam jednak wiedzę na temat butów do biegania

Czytam różne fora i opinie użytkowników, śledzę nowości największych firm i myślę, że w przyszłym miesiącu dokonam odpowiedniego zakupu. Co wybiorę? Nie wiem, potrzebuję jeszcze trochę czasu, aby dobrze to przemyśleć, przymierzyć kilka modeli, poradzić się kogoś mądrego. Na pewno podzielę się z wami moim wyborem, a po kilku miesiącach użytkowania zaopiniuję wybrany produkt. Chyba, że sami możecie coś polecić?