Zastanawiasz się, jak zaplanować długi weekend jesienną porą? To idealny czas na nowoczesne technologie. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z oferty, jaką daje wypożyczalnia. PlayStation lub Xbox może się okazać strzałem w dziesiątkę. Zarówno dla młodszych, jak i starszych użytkowników.

Rozrywka dla gamingowca

Jak zapewnić rozrywkę w warunkach domowych? Jeśli pora roku nie sprzyja grillowaniu i długim spacerom, postaw na dobrej jakości gry komputerowe. Gracze dzielą się na tzw. PC-towców i konsolowców. Ci drudzy to po prostu gamingowcy, którzy mieli okazję poznać PlayStation. Na konsolach Sony wychowuje się kolejne pokolenie. Dziś nie ma potrzeby kupowania odpowiedniego sprzętu i gier. Coraz częściej gamingowcy korzystają z płatnych dodatków, jak również opcji wypożyczalni.

Playstation z dowozem do domu

W każdej rodzinie jest przynajmniej jeden miłośnik nowoczesnych gier. Jak spędzić czas w jego towarzystwie? Warto pozostawić mu przestrzeń na ulubioną rozrywkę. Nie chcesz inwestować w drogi sprzęt, z którego skorzysta jedna, lub dwie osoby? W Plenti masz możliwość wynajmu takiego gadżetu. To opcja dla rodzin z dziećmi, lub singla, grającego doraźnie. Wynajem sprawdzi się także w sytuacji, gdy gościsz u siebie rodzinę lub znajomych. Co ważne, wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu, a sam sprzęt zostanie do ciebie dowieziony.

Wynajem sprzętu – czy to się opłaca?

Nowy, najnowszy sprzęt to spory wydatek. Kupując go z drugiej ręki, możesz otrzymać urządzenie z wieloma usterkami. Wypożyczalnia PlayStation uchroni cię od wielu problemów. Otrzymujesz sprzęt nowy, lub prawie nowy. Kwota za jego wypożyczenie zależy od długości użytkowania. Jest to ułamek ceny detalicznej konkretnego produktu. Co możesz zyskać? Oferta obejmuje gry fabularne, logiczne, edukacyjne, sportowe, przygodowe, strategiczne. Nic tak nie bawi, jak zdrowa rywalizacja, lub wspólne przejście do kolejnego etapu gry. Taka forma zabawy z pewnością uatrakcyjni czas w długie, jesienne wieczory.

Jak długo czekasz na zamówione urządzenie? W Warszawie to tylko 30 minut. Wystarczy kliknąć aplikację, aby uruchomić transakcję. Poza stolicą zamówienia są realizowane za pomocą Paczkomatów InPost